.

.

Пеперутка Силиконски калап Сапун 3d рачно изработени сапун мувла DIY Carft калапи S260

Пеперутка Силиконски калап Сапун 3d рачно изработени сапун мувла DIY Carft калапи S260

DEN 228.00 DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Заврши Сапун Тежина : 90 g
Големина на : 9.0*6.8*3.1 cm
Може да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувла
Објектот боја автоматски ќе испрати
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
превозот

Главните својства

Број На Модел На:
S260
Тема:
Пеперутка
Бренд Име:
Longzang
Обликот:
Инсекти
Материјал:
Силикони
боја:
случаен

Избор на купувачот