.

.

трговија на големо!!!1pcs Цртан филм Лав (ZX708) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

трговија на големо!!!1pcs Цртан филм Лав (ZX708) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

DEN 561.00 DEN 747.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега. * Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
* Обновливи, не-стап
* packgae внатрешноста : 1pcs
определба : *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ; 1.Опис : * Завршен Сапун Тежина : 75g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)7.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста.1cm( приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.

Главните својства

Број На Модел На:
ZX708
Бренд Име:
Longzang
Тема:
Општа Намена
Материјал:
Силикони
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Заврши Сапун Големина На:
(L*W*H)7.5x6.3x3.1cm(приближно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачот