.

.

трговија на големо!!!1pcs Мали Apple (zx1714) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

трговија на големо!!!1pcs Мали Apple (zx1714) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

DEN 244.00 DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака.0 cm (прибл) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет со Силиконска * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години. * Лесно да се добие, мирис и вкус далеку * Обновливи, не-стап * packgae внатрешноста : 1pcs определба : *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ; 1. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.

Главните својства

Бренд Име:
Longzang
Тема:
Општа Намена
Број На Модел На:
zx1714
Материјал:
Силикони
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Заврши Сапун Големина На:
(L*W*H)3.4x3.4x2.0cm(приближно)
Заврши Сапун Тежина:
20g
is_customized:
Yes

Избор на купувачот