.

.

Топла продажба на Нови Мрачно Bowtie Симпатична Бебе moccasins дете девојки Лето сандали, Патики Првиот пешаци Бебе чевли Ткаенина 0-18 M

Топла продажба на Нови Мрачно Bowtie Симпатична Бебе moccasins дете девојки Лето сандали, Патики Првиот пешаци

DEN 172.00 DEN 215.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Предмет тип : стп кожени сандали
Материјали : Brand New Висок Квалитет на Боја : како на сликата Големина на :
US1= 0-6 M = 11cm outsole должина на чевли
US2 = 6-12 M = 12cm outsole должина на чевли
US3 = 12-18 МИЛИОНИ = 13cm outsole должина на чевли
Ни Големината не е во ред,ве Молиме проверете ја вашата големина acording бебе е метри должина, отколку на возраста.
Топло Совети : ве Молиме според вашето бебе е метри должина cm купи, отколку на возраста. Answer : ___________________________ Note : 1 : Нашите чевли е 1.4 mm дебели кравја кожа,па цената е повисока од вообичаената 0.8 mm дебел бебе moccasins. 2 : Пред да го купите pls внимателно изберете големина сакате,постои отстапување од 1-3cm како причина на поставување релаксираат. 3 : Pls мерка на вашето бебе нозе пред да го купите чевли.pls додадете 1-1.5 cm повеќе од нозете. Ве молиме оставете порака забелешка вашата боја, големина и количина, ако не се забелешка, ние ќе случаен испорака

Главните својства

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
HONGTEYA
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Обвивка Материјал:
PU
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Outsole Материјал:
Гума
Декорација:
Обична
Возраст:
мало девојче,0-2age бебе
Одговараат на:
бебе се носат,Затворен деца
Пол:
бебе девојка бебе момче
is_customized:
yes
Горниот Материјал:
СТП кожа
бебе moccasins чевли:
Новодојдени
Сандали:
Против Пролизгување

Избор на купувачот