.

.

НОВО Двојно-Боја Blusher Лицето Шминка V форма малку се соочуваат со двојна боја поправка руменило во прав Козметика За Жени

НОВО Двојно-Боја Blusher Лицето Шминка V форма малку се соочуваат со двојна боја поправка руменило во прав Козметика

DEN 146.00 DEN 153.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Единствен бои ,не е лесно да исчезнат
Брзо може да се заврши шминка, да заштедат време и напор
Мулти-боја на избор, полна боја и боја
Нежна и мазна, модифицирани фини линии,Заличи на бојата на кожата
Нежни цвеќиња состојки,Природни бои Спецификации :
Име на производ : НОВО V форма малку се соочуваат со двојна боја поправка во прав
Функции : Заличи на бојата на кожата,Шминка трајни
Видови : 6 видови да се избере
01#Топлина портокал во прав
02# Љубов праски, црешни
03# Секси Руж
04# Светло кафеава + Темно кафеава боја бронзирање прав
05 # Млечно бела + Светлина кафе две-боја поправка во прав
06# Бисер Бели + Темно кафе боја бронзирање прав
НЕТО WT : 14g
Големина : Полна Големина
Количина : 1pcs
Топло совет :
Постојат некои разлики во различна боја на кожата тестови!
1 buc Blusher

Главните својства

Тип:
Blusher
Бренд Име:
НОВО
НЕТО-WT.:
14g
Корист:
Долго-траен,Природни,и на Другите,Лесно да се Носат
Број На Модел На:
5079
Големина:
Full Size
Состојка:
Други
GZZZ:
YGZWBZ
сертификација:
GZZZ
Сертификат Број:
20160269
Количина:
1pcs
Земја/Регион на Производство:
Кина
Видови:
6 видови да се избере

Избор на купувачот