.

.

MISSORD 2018 Секси длабоко-V ракави strapless backless sequin playsuit FT8207

MISSORD 2018 Секси длабоко-V ракави strapless backless sequin playsuit FT8207

DEN 1213.00 DEN 1866.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мојот купување заштита времето ќе биде завршена,она што можам да направам?
ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме оставете порака. Тоа е нормално.Трговија на големо ,ќе им понуди попуст и бесплатна изразат испорака . XS : Биста : 80 Половината : 66 Колковите : 82 S : Биста : 84 Половината : 70 Колковите : 86 М : Биста : 88 Половината : 74 Колковите : 90 L : Биста : 92 Половината : 78 Колковите : 94
1.може да ти испрати ми ја објект слики без лого? Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без лого, ако сакате.Како да ги пратите пратката и знаат каде е тоа сега?
можете да ги копирате вашите следење на број се стави во овој линк за да track : www.раскажете ни ја вашата биста половината и колковите информации можеме да совети големина за вас 2.можете да контактирате со нас.
Прирачник за мерење.но, понекогаш, бидејќи различни политики во различни земји,тоа треба да се плати од страна на купувачот.Дали вие не падне на превозот и трговија на големо? Да,капка цел само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставање на ред и имајте на ум ова е капка цел,ние може да го следат тоа, и воопшто не ја напушти која и за нашиот бренд информации во колет.Мојата цел како да избегне да плати царина. 3 CM грешка рок. бесплатен превозот ние обично се прогласи за 6-8вредност за да се избегне царина.ние може да ви помогне да се прошири ,да се заштити вашата нарачка .И да ги изразат испорака ,треба да оставите порака да ни каже колку вредност се изјасни во фактура кога ставање ред.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
МИС ORD
Тип:
Playsuits
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Sequined
Одговара Тип:
Редовни
Стил:
Секси
Број На Модел На:
FT8207
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот