.

.

wLure 16cm 14g дијаметар 0.75 мм Доведе Главата и нерѓосувачки челик Флексибилни Раце Квалитет Swivels Сплит Прстен Лесно за Чување Дизајн AR1

wLure 16cm 14g дијаметар 0.75 мм Доведе Главата и нерѓосувачки челик Флексибилни Раце Квалитет Swivels Сплит

DEN 100.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


Спецификација :
Тежина : 1/2 оз (14.2 g) Должина : 6 1/4 инчи (15.9 см)
Карактеристики :
Чадор екипаж тестирани во Алабама езера
5 силна и флексибилни раце
5 инчен нерѓосувачки челик нога
Риг е 1/2 оз без куките
Нерѓосувачки челик swivels&подели прстен
Смртоносна за бас
Услуга :
Превозот во рок од 24 часа
24/7 Услуги На Клиентите
Опис : Чадор екипаж тестирани во Алабама езеро
5 силна и флексибилни раце
5 инчен нерѓосувачки челик нога
Риг е 1/2 оз без куките
Нерѓосувачки челик swivels&подели прстен
Смртоносна за бас

Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
AR1
категорија:
Намамат
Бренд Име:
wLure
is_customized:
Yes

Избор на купувачот