.

.

Minnow/VIB и Topwater Попер Риболов Мами Поставите Мешани 5Pcs/Многу Квалитетна Професионална Пластични Тешко Риболов Мамка Бас Crankbait

Minnow/VIB и Topwater Попер Риболов Мами Поставите Мешани 5Pcs/Многу Квалитетна Професионална Пластични Тешко

DEN 254.00 DEN 326.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Minnow/VIB/Попер Должина : 5-9 cm Тежина : 2.1-11.5 g Боја : 5 Различни Бои Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 5 компјутери мами ( Добар квалитет )

Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LINGYUE
Број На Модел На:
T4
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Избор на купувачот