.

.

8.5 cm 2.5 g 20Pcs/Многу BLure Бренд на Безалкохолни Риболов Намамат Сина Назад Риба во Облик на Крап Риболов Мека Мамка Вештачки Летаат Риболов Мами

8.5 cm 2.5 g 20Pcs/Многу BLure Бренд на Безалкохолни Риболов Намамат Сина Назад Риба во Облик на Крап Риболов

DEN 480.00 DEN 958.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

8.5 cm 2.5 g 20 Pcs/Многу BLure Бренд на Безалкохолни Риболов Намамат Сина Назад Риба во Облик на Крап Риболов Мека Мамка Вештачки Летаат Риболов Мами Карактеристики : 1. Бренд : Blure Бренд 2. Тип : Мека риболов намамат 3. Должина : 8.5 cm/pc 4. Тежина : од 2,5 g/pc 5. Боја : Сина назад Како што сликите покажуваат, не може да биде мала diffrence. 6. 3 D дизајн, атрактивни за рибите 7. Погодно да бидат спроведени од страна на куки пакетот вклучува : 20pcs мека мами

Главните својства

Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
SL054
Позиција:
Езеро
категорија:
крапот мамка
Должина:
8.5cm/Pc
Тежина:
2.5g/Pc
боја:
Сина Назад
Пакет:
20pcs/многу
is_customized:
Yes

Избор на купувачот