.

.

27CH dmx512 декодер, контролер,LED возење,со случај, 9 група RGB секој CH max 3А,DC12-24V излез,за LED, XLR & RJ45 & 3P

27CH dmx512 декодер, контролер,LED возење,со случај, 9 група RGB секој CH max 3А,DC12-24V излез,за LED, XLR &

DEN 3054.00 DEN 3551.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Производите што имаат производителот од страна на самите себе, Квалитетот увери,и парче предност.
Ние може да изберете различни производи, доколку имате добра идеја
Производот има 27 канали,секој канал max 3А, максималната вкупна моќност е 81 A, на DMX512 сигнал интерфејс имаат XLR & RJ45 & 3 P.

Главните својства

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
YJBCo
Применливи Светла:
.
Гаранција:
1
Max. Оптоварување На Моќ:
972
Wattage:
.
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12-24V
Материјал:
Железо
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
Вклучете контролер
Број На Модел На:
WS27CH3A
Осцилација фреквенција:
.
Controled Метод:
.

Избор на купувачот