.

.

1X нов дизајн панел RGB led допир контролер бесплатен превозот

1X нов дизајн панел RGB led допир контролер бесплатен превозот

DEN 912.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект,Купувачите треба да ги пријават на неисправни проблем во рок од 7 дена по приемот на објектот ,за замена или рефундирање на, ве Молиме контактирајте ме пред да се врати. DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ : 3~6 работни дена.

Главните својства

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Материјал:
I
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Controled Метод:
I
Напон:
12-24V
Далечински Растојание:
I
Применливи Светла:
I
Број На Модел На:
I
Гаранција:
3 година
Осцилација фреквенција:
I
Wattage:
I
Max. Оптоварување На Моќ:
288
Карактеристики:
I
сертификација:
CCC
Бренд Име:
KINGGREEN

Избор на купувачот