.

.

DC 12V 24A 288W 44key IR-Далечински Контролер Контрола RGB 3528 SMD 5050 LED Лента

DC 12V 24A 288W 44key IR-Далечински Контролер Контрола RGB 3528 SMD 5050 LED Лента

DEN 412.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


Кога е притиснато прв пат, ќе влезе DIY боја режим, можете да
ја прилагодите бојата на 6-копчиња на погоре за да ја зголемите или намалите
Р/G/B боја со себе си слободно. Сакаме да бидете сигурни дека сте задоволни со нашата точка. Генерално, времето за испорака е 15-40 дена .
Далечински напојува со 1 buc CR2025 литиум батерија
Инструкции :
1. Но, Бразил ќе чини повеќе денови, време на испорака зависи од царинските и пост превозот.
Повратна информација Нашата цел е да се обезбеди врвен квалитет на производот и пријатен шопинг искуство. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрални или негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ви благодариме за посетата!.
Овие 6 бои се сите независни, немаат никаков ефект едни со други. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност.2inch)
Далечински Fuction : 20 бои, 8 Светлина Шема : Брзо / Бавно / Auto /
Флеш / 7 боја исчезнат промена / 3 боја исчезнат промена / 7 боја jumpy промена /
3 боја jumpy промена Р / G / B зголемување и намалување контрола
6 DIY копчињата за momories бои она што го претпочита. Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест. Ако поради некоја причина сте незадоволни со купување, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогнат со брзо решение. Ако за било која причина сакате да се вратите на објект, контактирајте со нас во рок од 14 дена од датум на испорака. Ние би сакале да го решат секој проблем во пријателски начин.94inch)
Далечински контролер димензија : 124mm x 56mm x 6mm(4.
Поддршка max :
20 метри SMD5050 30 LEDs/M LED Ленти
20 метри SMD5050 60 LEDs/M LED Ленти
40 метри SMD3528 60 LEDs/M LED Ленти
Осветленоста+
Светлината-
Пауза/Run
ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ
Статички црвена
Статички Зелена
Статички Сина
Статички бела
Статички портокал
Статички светло зелена
Статички Темно сина
Млеко бела
Статички Темно жолта
Статички Синозелена
Статички lyons сина
Бела розова
Статички Жолта
Статички Светло сина
Статички Виолетова
Зелено-бело
Статички светло жолта
Статички Небото сино
Статички Браун
Сино-бела
Зголемување На Црвено
Зголемување На Зелена
Зголемување На Сина
За Да Го Забрзате
Намалување Црвена
Намалување Зелена
Намалување Сина
Брзина Надолу
DIY Копче 1
DIY Копче 2
DIY Копче 3
Automatice Промена
DIY Копче 4
DIY Копче 5
DIY Копче 6
Флеш on и off
3color jumpy промена
7color jumpy промена
3color Исчезнат промена
7 боја Исчезнат промена
Пакет Содржина :
1 x IR Контрола Кутија КК-LED-04
1 x 44 Копчиња Далечински Контролер
Превозот
Пред да се изврши плаќање, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.

Главните својства

Копчето Број:
44key
Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Controled Метод:
IR-далечински контролер
сертификација:
CE
Напон:
12V
Далечински Растојание:
8m
Wattage:
288W

Избор на купувачот