.

.

Led Музика Контролер за RGB контролер со АНТЕНСКИ далечински црна 18 Копче DC12V-24V Аудио Звук текст 3 Канал*4А-12A VR

Led Музика Контролер за RGB контролер со АНТЕНСКИ далечински црна 18 Копче DC12V-24V Аудио Звук текст 3 Канал*4А-12A

DEN 757.00 DEN 1165.44

Износ
Во форма достапна за нарачката


Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена или продавачот може да го изберат превозот начини од себе.7%
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука . П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.1% Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.0% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Спецификација
Работна температура : -20 до 60 степен
Работен напон : DC12-24 V
Производ Големина : L130 W64 H24 mm
RF Сигнал со Фреквенција : 433.92 Mhz
Начини : 14 видови
Пренос на далечина : 20м
Поврзете начин : Заедничка анодна
Максимална Струја : 4А - *3 канал
Макс Оптоварување : 12 V 1pcs* безжични rf 12 A rgb музика звук предводена далечински 18 копчиња контролер DC12v 24v ( Не вклучуваат батеријата )
Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.9%
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.

Главните својства

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Controled Метод:
wirelss RF контролер
Материјал:
ABS
Гаранција:
2 години
Применливи Светла:
No
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Далечински Растојание:
20м
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
CHINCOLOR
Напон:
12-24V
Max. Оптоварување На Моќ:
144
Карактеристики:
музика контролер
Осцилација фреквенција:
433.92 MHZ
Број На Модел На:
L548
Wattage:
1
брод од:
Кина Копното
Копчето Број:
18

Избор на купувачот