.

.

WiFi SPI Контролер Android и IOS Поддршка WS2811 WS2812B LPD6803 WS2801 LED Пиксели WIFI300

WiFi SPI Контролер Android и IOS Поддршка WS2811 WS2812B LPD6803 WS2801 LED Пиксели WIFI300

DEN 1420.00 DEN 1775.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


3 : Јазик : Англиски
4 : Категорија : комуникации
5 : Слободни, зелена, без додатоци
3. Ние може да се користи систем Андроид или IOS систем мобилен телефон за да инсталирате контрола на софтверот,
тогаш тоа може да се контролира LED, ова е желбите на секој клиент.015 m W
5 : Режим на струја : 3u A
6 : Работат на струјата : 200u A
7 : Емисија струја : 10m A
8 : Далечински управувач далечина : за 30m
9 : време на Мирување : 6 месец
10.
Во состојба на не користите мобилен софтвер, исто така може да го користите далечинскиот управувач за контрола,
многу погодност, донесе многу избор за вас. Далечинска контрола на техничките параметри
1 : Работна температура : -20-60 C
2 : Напојување метод : ААА*3( Не се вклучени)
3 : напон : 1. LED-Wi Fi Адаптерот
Тоа е суштината на производот, кои се одговорни за примање контрола сигнал и контрола на LED опрема.11 b CCK (-10d Bm),802.
Користите Wi Fi технологијата може да го направи нашиот контрола спектар повеќе пошироко, може да се ослободи од тесен простор да се воздржи од гласање,
во зградата може да се контролира повеќе од 50 метри, во отворено можат да го контролираат повеќе од 100. Контролор на техничките параметри
1 : Работен напон : DC524 V
2 : Излез контрола : SPI сигнал излез
3 : Излез тековната : 4А - *3
4 : Поврзување на владата : SPI сигнал жици(ПОДАТОЦИ, CLK)
5 : Надворешна димензија : L107*W65*H30(mm)
6 : Примање на чувствителност : 802.5 V*3
4 : Режим на моќ : 0. макс контрола : 1024 пиксели
2. Диск
Вклучуваат IOS оперативен систем Андроид оперативен систем за мобилни мека.

Главните својства

Извор На Енергија:
DC
Напон:
5-24V
сертификација:
RoHS,CE,CCC
Max. Оптоварување На Моќ:
30A
Далечински Растојание:
8 метри
Карактеристики:
Wifi ПИКСЕЛИ Контролер
Гаранција:
2
Број На Модел На:
WIFI300
Режим На Конекција:
DC
Wattage:
30A
Осцилација фреквенција:
.
Controled Метод:
DC
Применливи Светла:
WS2811 WS2801 6803 1903 LED Лента
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
RGB Controler
200000137:
200002704

Избор на купувачот