.

.

3pcs RGB Засилувач rgb контролер 9A DC12V За 5050 3528 RGB SMD LED Лента светлина Repeater

3pcs RGB Засилувач rgb контролер 9A DC12V За 5050 3528 RGB SMD LED Лента светлина Repeater

DEN 906.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


Спецификација : RGB Засилувач важи за сите напон-controllede LED контролер, тоа може да добива PWN(пулс Ширина Модулација ) секој пат додадете една RGB amplfier ,на поврзување број на лер ќе биде повеќе од два Пати ,во теорија на бројни . * Работна Температура : -20 - 60 степен * Напон : DC 12 V * Max МОЌНОСТ : 3А*3(МАКС) * Поврзување на Владата : Заеднички анодна

Главните својства

Тип На Објект:
RGB Controler
Применливи Светла:
led лента
Гаранција:
1
Max. Оптоварување На Моќ:
108W
Wattage:
72
Далечински Растојание:
сертификација:
CE
боја:
Бела
Напон:
12V
Материјал:
Пластични
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Број На Модел На:
led rgb засилувач
Controled Метод:
заеднички анодна

Избор на купувачот