.

.

DC5V-24V 2048Pixels 300 Видови на Промени Дигитални Полна боја Контролер 17Key RF Безжичен Далечински управувач за WS2812B WS2811 led Лента

DC5V-24V 2048Pixels 300 Видови на Промени Дигитални Полна боја Контролер 17Key RF Безжичен Далечински управувач

DEN 248.00 DEN 264.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Основни параметри
1 напон : DC5-24 V
2 Струја : 3 Температура : -20 ~ 60 C
4 Големина : L29 * W12 * H3 MM
5 Тежина : 0.03 KG
6 Ефект : 300 видови на варијации , покривање на ефекти на пазарот за сите Симфонија контролер режим, можете да го програмата за било која комбинација на 16 и автоматски да се игра ;
7 Максималниот број на контрола поени : 2048 поени
8 Контрола Должина : 9 Далечински управувач растојание : 30 метри ( 17-копче за мулти-функција ЗА далечинска контрола )

Главните својства

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Далечински Растојание:
8meter
Напон:
5-24V
Број На Модел На:
WS2812B /WS2811 КОНТРОЛЕР
Применливи Светла:
WS2812B /WS2811 ЛЕНТА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина копното
Работа Tempreture:
-20 до 60°
Материјал:
пластични
тековната:
Vottage:
5-24V
Копчето Број:
17KEY

Избор на купувачот