.

.

5V USB RGB контролер RF далечински / IR-Далечински /мини 3key RGB контролер за USB LED Лента RGB 5050

5V USB RGB контролер RF далечински / IR-Далечински /мини 3key RGB контролер за USB LED Лента RGB 5050

DEN 129.00 DEN 143.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

5 V USB RGB контролер RF далечински / IR-Далечински /мини 3key RGB контролер за USB LED Лента RGB 5050
USB Кабел должина е околу 90 CM
17 Key/24 Key далечински ( не се вклучуваат на батеријата )
Мини 3 Key не е со далечинскиот
Забелешка : За USB LED Лента, 1 Meter треба да го користите USB 5 V >1 A моќ ,2 Meters треба USB 5 V >2 A Моќ ,ако не имаат доволно моќ (и батеријата и USB напојување ),led лента и контролор не можат да работат )!
Цел под $5 ќе испорачуван Не се регистрирани e-mail.
Ако ви треба USB LED Лента ,ве молиме кликнете на следните слики :

Главните својства

Копчето Број:
17key RF далечински управувач, 24Key IR-далечински управувач, Мини 3Key
Тип На Објект:
RGB Controler
Материјал:
Пластични
Режим На Конекција:
USB
Гаранција:
-
Карактеристики:
USB
сертификација:
RoHS,CE
Број На Модел На:
USB RGB LED Лента контролер
Controled Метод:
Копче
Извор На Енергија:
DC
Напон:
6V
Max. Оптоварување На Моќ:
3*4А -
Wattage:
0.1w
Бренд Име:
Gleco
Далечински Растојание:
5-10m
Применливи Светла:
USB led лента
Осцилација фреквенција:
-

Избор на купувачот