.

.

Ми Светлина FUT039 Безжична 2.4 G 4-Зона Безжични RF RGB+УПТ LED Контролер Dimmer за Флексибилни 5050 RGB RGBW RGBCW Led Лента, Светлата

Ми Светлина FUT039 Безжична 2.4 G 4-Зона Безжични RF RGB+УПТ LED Контролер Dimmer за Флексибилни 5050 RGB RGBW

DEN 345.00 DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ми Светлина FUT039 Безжична 2.4 G 4-Зона Безжични RF RGB+УПТ LED Контролер Dimmer за Флексибилни 5050 3528 RGB УПТ Led Лента, Светлата
Спецификација : Име на Производ : 2.4 GHz RGB+УПТ Лента Контролер Модел Бр. : FUT039 Напон : DC12 V-24 V Излез : Max. 6 A/Канал, Вкупно излез Max.10 A Контрола на Далечина : 30m Големина на : 85*45*22.5 мм

Главните својства

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Max. Оптоварување На Моќ:
Max10A 12V
Применливи Светла:
RGB+CCT(Г.С.-втората светска војна) LED лента светилка светлина
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
12-24V
Број На Модел На:
FUT039 2.4 G RF RGB+CCT(Г.С.-втората светска војна), ПРЕДВОДЕНА Контролер
Wattage:
Max10A 12V
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Карактеристики:
2.4 Ghz WIFI
Осцилација фреквенција:
.
Далечински Растојание:
.
Материјал:
Пластични
Режим На Конекција:
2.4 Ghz WIFI
Controled Метод:
2.4 G безжична контрола
Гаранција:
1 години

Избор на купувачот