.

.

5pcs Топлина Мијалник за Цврста Состојба Реле РБС До 60A

5pcs Топлина Мијалник за Цврста Состојба Реле РБС До 60A

DEN 547.00 DEN 576.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


***** Опис : *****
Топлина Мијалник за Цврста Состојба Реле РБС До 60 A
Големина : 125mmx70mmx50mm(L*W*H) Завртка x 2
Количина : 5pcs
***** ***** Превозот :
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 7-30 дена

Главните својства

is_customized:
Yes
Заштита На Функција:
Запечатени
Големина:
Subminiature
Употреба:
Општа Намена
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
цврста состојба реле
Број На Модел На:
125mmx70mmx50mm(L*W*H)
Бренд Име:
VIDONIA

Избор на купувачот