.

.

контакт Средно реле:JZ7-44AC (36V 110V 127V 220V 380V/JZ7-62AC (36V 110V 127V 220V 380V)/JZ7-80AC( 220V 380V)

контакт Средно реле:JZ7-44AC (36V 110V 127V 220V 380V/JZ7-62AC (36V 110V 127V 220V 380V)/JZ7-80AC( 220V 380V)

DEN 816.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние би сакале да го решат секој проблем во пријателски начин.
Повратна информација Нашата цел е да се обезбеди врвен квалитет на производот и пријатен шопинг искуство. Ви благодариме за посетата!.
Политика на враќање Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите е можно. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Сакаме да бидете сигурни дека сте задоволни со нашата точка. Ако за било која причина сакате да се вратите на објект, контактирајте со нас во рок од 14 дена од датум на испорака. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Генерално, времето за испорака е 15-40 дена . Само неискористени, неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање. Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност. Ако сте задоволни со нашата објект и услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди да стапка. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Бразил купувачот треба да ни обезбеди CNPJ број CPF број По целосната исплата е примена и да се расчисти, вашиот објект ќе биде предаден во потрага по некои детали. Руски купувачот треба да го напише целото име и презиме. Но, Бразил ќе чини повеќе денови, време на испорака зависи од царинските и пост превозот.
име : Контакт средно реле
струја : 5a
напон : av 24~380v
Машината живот : 3000000
Електрични живот : 500000
Оперативен фреквенција : 1200/h
Контакт број : 8
Инсталација : завртки инсталација
напомена : Тип избор!
JZ7-44 напон : AC (36 V 110 V 127 V 220 V 380 V
JZ7-62 напон : AC (36 V 110 V 127 V 220 V 380 V)
JZ7-80 напон : AC( 220 V 380 V)
Ве молиме имајте во предвид бараните спецификации и напон,ни остави порака!
производот содржи : 1x Контакт средно реле
Превозот
Пред да се изврши плаќање, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.

Главните својства

Големина:
Subminiature
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
средно реле

Избор на купувачот