.

.

24W Единствена боја на LED Тревник Светла Црвена Зелена Сина, Жолта Бела ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина IP65 Отворено LED Градина центарот на Вниманието 110V 220V CE, RoHS

24W Единствена боја на LED Тревник Светла Црвена Зелена Сина, Жолта Бела ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина IP65

DEN 2414.00 DEN 2414.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Долг Живот : Трае до 50 000 часа equavilent за 5 до 10 пати на халоген сијалица. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Висок CRI : Најдобро осветлување визуелна извор и боја рендерирање добро.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Заврши:
Бранеа Никел
Напон:
85-265V
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
LC-LLS-2401
Е Светилки Вклучени:
Yes
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Модерна
Заштита Ниво:
IP65
База Тип:
Оптоварување
Тело Материјал:
Алуминиум
Повод:
Плоштад
Бренд Име:
LC
Тип На Објект:
Поплави Светла
is_customized:
Yes
is_dimmable:
No
Контрола на владата:
Долги светла
боја:
црвено, зелено, сино жолта боја бела
моќност:
24W
Зрак Агол:
15°30°45°60°90°120°
Материјал:
Умре-фрлија алуминиум heatsink+Нерѓосувачки челик
Употреба:
Јавниот Парк Плаза Градина Места Сценски места Хотели итн.

Избор на купувачот