.

.

топката печатење Ранци за Деца Деца Мини Училиште торба Книга Кеси за Градинка Момчиња децата на предучилишна возраст Торба Патување назад пакет

топката печатење Ранци за Деца Деца Мини Училиште торба Книга Кеси за Градинка Момчиња децата на предучилишна

DEN 732.00 DEN 975.36

Износ
Во форма достапна за нарачката


Серија на Училишни Ранци & Ручек Кеси :
Постојат Повеќе Стил Торби :
Клиентите Кои Исто Така Како Овие>>>>
>>>>16 Инчен Ранци за Деца :
>>>>Ручек Кеси за Деца на Училиште или Возрасни Работа :
>>>>> Herschel Лаптоп Ранец :

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој,Appliques
Шаблон Тип:
Геометриски
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
Моден/На Повик Ранец
квалитет:
Висок
Патент:
zippered
Употреба:
Секојдневно Ранец
Тип:
животно дизајн
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Големина:
31*24*9cm
Главен Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот