.

.

Моден Едноставна Гроздобер Скршени Тексас Фармерки Жените Кеси Чанти Девојки чанта Рамо Шопинг Торба Totes carteira bolsa feminina

Моден Едноставна Гроздобер Скршени Тексас Фармерки Жените Кеси Чанти Девојки чанта Рамо Шопинг Торба Totes carteira

DEN 738.00 DEN 1392.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


100% Бенд новиот Материјал : 100% Памук Димензии : 34cm *38cm
Големина : 41cm *41cm
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. Ви благодариме!!

Главните својства

Големина:
35x48x5cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Главен Материјал:
Тексас
Број На Модел На:
t25
Обвивка Материјал:
Памук
Број на Рачки/Ремени:
Две
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Видовите на вреќи:
Рамо Кеси
Обликот:
седло
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Отворете Џеб

Избор на купувачот