.

.

Мажите Спортски шорцеви Жените Тенис Бадминтон шорцеви Тенис на Маса кратко , Трчање на кратки AK008

Мажите Спортски шорцеви Жените Тенис Бадминтон шорцеви Тенис на Маса кратко , Трчање на кратки AK008

DEN 551.00 DEN 679.68

Износ
Во форма достапна за нарачката


Мажите спортски шорцеви Жените Тенис шорцеви Бадминтон краток Тенис на Маса шорцеви , Водење шорцеви Фитнес Салата шорцеви
1. Сите големина детали се мери со рачно, па би можеле да имаат податоци грешки во 1-2.5 cm;
2. Оние кои се во Азија големината не е Америка или Европа големина
2.54 см=1 инч , 1cm=0.394 инчен
Постојат две џебови на страни
см :
Инчен :

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
ZISURON
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
AK008
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
работи
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Тенис
Џебови:
Со две Џебови(без патент)
Функција:
Анти-Навремено,Брзо Сува,Дише
Примена:
Работи/ Фудбал / фудбал Обука/велосипедизам/Џогирање
активност:
Крос-Кантри, Велосипедизам, Безбол, Фудбал, Кошарка,Дербито, Фитнес
активности:
Работи Јога Кошарка Фитнес Салата Bodybuilding
Повод:
Слободно Време За Спорт, Пракса, Перформанси, Отворен, Затворен

Избор на купувачот