.

.

Спортски Рефлексивни Безбедност Вест Мажи Жени Рефлексивни Вест Работното Место Патот Работна Облека Велосипедизам Работи

Спортски Рефлексивни Безбедност Вест Мажи Жени Рефлексивни Вест Работното Место Патот Работна Облека Велосипедизам

DEN 239.00 DEN 295.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : 1. Доаѓа со 100% полиестер материјал, ова безбедност вест е издржлив, лошиот да се деформира и несигурен за да ја апсорбираат водата. Добро е да се носат отворено 2. Водоотпорен материјал го прави тоа добро работат и заштита на облека ќе се носат внатре 3. 2 хоризонтална рефлексивни барови, кои се заедно вашата половината и грбот, ти ги видлив во темно. 360 степени заштита со барови која е лесно да го осветли со автомобил светлина и нека возачот види можете лесно 4. Една големина за мажите и жените. Само изберете боја ви се допаѓа и тогаш тоа може да работи за вас 6. Може да се носи во аеродром, градинарство, отворајќи итн. Добри работи за pollice, итен луѓе и исто така може да додадете безбедност кога ќе се земе вашата кучињата за прошетка во раните СУМ и крајот на ЧАСОТ, итн Жолта : жолтата е поголема видливост кои може подобро да ја заштитите кога ќе се шетаат по должината на патот или патот итн Големина : Една Големина : Биста : 120cm/47.24 во Должина : 68cm/26.78 во

Главните својства

Големина:
One Size
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет,Зима
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Aolikes
Пол:
Мажи
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Избор на купувачот