.

.

JCB-22 22L/мин Електрични Масло за Ладење, Пумпа за 125W 380V машинската Пумпа за Масло

JCB-22 22L/мин Електрични Масло за Ладење, Пумпа за 125W 380V машинската Пумпа за Масло

DEN 2112.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ако не сакате данок можете да се обидете e-пакет/e-емс ако може помалку (предлог само)
6. и pleae кажете ни ако имате посебни requirment за вредноста се однесува на прилагодено на вашата земја (се применува помалку или задржи оригиналниот prive), ние не се наплаќаат данок и ние не kown колку тие ќе ви наплати, па ако не ни остави порака, или ние ќе ги применат малку помалку цел цена, и ние не се одговорни за тоа. Забелешка : здраво, ве молиме секогаш да се провери податоците лист, механички производ има многу модели, ние тешко може да се прикажат сите слика за вас,така прозорецот слика не е поврзан ( само Референца сликата) ,сите модел се слични, не моделот сме на продажба ,ние се стави на продажба модел на насловот,ве молиме имајте на ум ~
.
JCB-22 22 L/мин Електрични Масло за Ладење, Пумпа за 125 W 380 V машинската Пумпа за Масло
Прашања кои имаат потреба од внимание :
1.Ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ГИ СИСТЕМ ПОРАКА, ако вашата адреса е во оддалечена област,ние ќе ви остави порака за промена на адреса. и поради производ е механички,ние можеби ќе треба да comfirm детали , ако не се вратам на нас ,или pacakge доби одложување ,предизвика вашиот незадоволни, ние не ќе се одговорни.Сите увоз може да пријави данок во вашата земја, така бидете сигурни дека знаете дека
2. ИЛИ ЌЕ НЕ ПРИМИ ПАКЕТ !!!!!!
8.и ве молам оставете достапни телефонски повик и / или e-mail, за да можеме да ве контактираме за чистење на царинските или ги собереш на пакет, ако ние не можат да те најдат и да предизвика пакет да се врати назад,извинете, тоа ќе биде проблем да се casue во состојба на испорака, нема да добиете исплата назад, исто така,!!!!!! ВЕ МОЛИМЕ, ИСТАКНА !!!
4.

Главните својства

Напон:
JCB 22, JCB 45
Структура:
Центрифугални Пумпи
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Примена:
Премерување
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Употреба:
Воздушна Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
JCB-22
Гориво:
Електричен
Модел:
JCB-22
моќност:
125W
Напон:
380V
глава:
4m
Капацитет:
22L/мин
Брзина:
2860rpm
тековната:
1.4 На
Тежина:
6KG

Избор на купувачот