.

.

Жените џемпер облека 2018 пролет, есен долго секси Фустани Еластични Долги ракави комбинација На Плетени-Фустан О-вратот vestido QH0222

Жените џемпер облека 2018 пролет, есен долго секси Фустани Еластични Долги ракави комбинација На Плетени-Фустан

DEN 927.00 DEN 1818.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


Жените џемпер облека 2018 пролет, есен долго секси Фустани Еластични Долги ракави комбинација На Плетени-Фустан О-вратот vestido QH0222
Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани Памук-Поместена Вест YP0030
Големина(cm) Биста Должина Рамо - - S 84 34 - - M 88 36 - - L 92 38 - - XL 98 40 - - 2 XL 104 42 - - 3 XL 110 44 - - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
IQKXAJO
Sleeve Стил:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
Акрилик
Број На Модел На:
QH0222
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго

Избор на купувачот