.

.

Plaid Боја Pullover Мажите O-Џемпер Мажите Долг Ракав Кошула Mens Џемпери Волна Секојдневен Облека Бренд Кашмир Трикотажа Се Повлече Homme

Plaid Боја Pullover Мажите O-Џемпер Мажите Долг Ракав Кошула Mens Џемпери Волна Секојдневен Облека Бренд Кашмир

DEN 1440.00 DEN 2822.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме внимателно проверете во врска со вашата адреса кога ќе го поставите цел. препорачуваме : М Висина : 172~177 cm тежина 60~65 кг. Сите предмети ќе бидат добар пред брод. Поради акции статус и време е разликата, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите fisrt avaliable wearhouse за брза испорака.Сите вратени предмети мора да биде во оригиналното пакување и мора да ни обезбеди следење на број,специфични се врати разумот и вашиот PO број.
Повратни информации
1. Во светот Превозот (освен за некои countrys)
2.
Се врати и враќање
1.Oreders обработени навремено плаќање по верификација.Во нормална состојба, ние брод вашата нарачка во рок од 1-3 дневна работни дена по плаќање verfied. Pls бидете сигурни дека ќе го прочитате сите опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. препорачуваме : 3 XL Превозот
1.
Плаќање
1.Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата износ,по приемот на објектот во нормална состојба и пакување со сите додатоци се вклучени, по двете продавачот и купувачот се откаже од трансакцијата од aliexpress, или ,можете да изберете да имате замена. препорачуваме : L Висина : 177~181 cm тежина 65~70 kg.
Нашата продавница во специјализирани во висок квалитет на облека, тие се двете употреба добар квалитет на материјали, ние се наоѓаме бренд
Plaid Боја Pullover Мажите O-Џемпер Мажите Долг Ракав Кошула Mens Џемпери Волна Секојдневен Облека Бренд Кашмир Трикотажа Се Повлече Homme
Висина : 165~172 cm тежина 55~60 кг.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Јака:
О Деколте
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Волна:
Стандард Волна
Бренд Име:
Мека фокс
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
BT-135
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Cashmere
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Plaid
боја:
3colors
оригиналниот:
Кина
Шема:
Цврста
Sleeve:
Целосна
Јака:
О Деколте
Тип:
Pullovers
Пол:
Мажи

Избор на купувачот