.

.

QIMING 2017 Прекрасна ја Напушти Дизајн Солидна 925 Фунта Сребрен Накит Прилагодливи Свадба Накит Жените Прстени за Партија Лист Прстен

QIMING 2017 Прекрасна ја Напушти Дизајн Солидна 925 Фунта Сребрен Накит Прилагодливи Свадба Накит Жените Прстени

DEN 124.00 DEN 177.12

Износ
Во форма достапна за нарачката


QIMING 2017 Прекрасна ја Напушти Дизајн Солидна 925 Фунта Сребрен Накит Прилагодливи Свадба Накит Жените Прстени за Партија Лист Прстен
Ние сме Фабрика. Сите производи се рачно изработени.
Бренд : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Сребро 925
Боја Опции : Злато,Сребро.
Повод : Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг.
Пол : Жени, Жени, Жени, Девојки
925-sterling-сребро,сребро 925 накит,925 сребрен прстен,сребро 925 pendant
Ние прифаќаме трговија на Големо!! Oder Повеќе од $200 ,имаат екстра попуст
и Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL
Одете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Накит

Главните својства

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
QIMING
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Нередовните
Број На Модел На:
како Слика
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Канал поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
Големина 7
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
925 сребрен прстен
Материјал:
925 сребрен накит
925-sterling-сребро.:
OPP вреќа
боја:
сребро позлатен
зглоб прстен:
еден прстен
Женски прстен:
накит прстен
панк прстен:
свадба прстени
прстени за девојки:
прстени за жени
моден прстени:
Евтини Прстени

Избор на купувачот