.

.

Almei 40% попуст Мода White/Black Кристал Прстени за Жените Свадба CZ Циркон Циркони Евтин Накит за Вљубените Подарок Y022

Almei 40% попуст Мода White/Black Кристал Прстени за Жените Свадба CZ Циркон Циркони Евтин Накит за Вљубените

DEN 141.00 DEN 234.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


П : Како да се измери мојот прстен големина?
А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.
Almei 40% попуст Мода White/Black Кристал Прстени за Жените Свадба CZ Циркон Циркони Евтин Накит за Вљубените Подарок Y022
.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.
обетки,обетки за жените,обетки studs,љубов,2016 година,bijouterie,обетки со камења,Обетки,boucle d'oreille,накит обетки,pendientes mujer,сребро обетки,обетки за жените,earring,brincos,boucle d'oreille femme,сребро,earing,brinco,студ обетки,bijoux,orecchini,oorbellen,долги обетки,студ обетки,earings мода накит,продажба,од индија,Обетки со симулирани бисери,2015 година,клипови,обетки за жените,carnations,ОБЕТКИ,златни обетки,цвеќиња,пирсинг,сребро обетки,orecchini дона,нерѓосувачки челик,онлајн шопинг индија,Обетки,сребро,,Ткаенината,sapphire-накит,корејски,студ обетки,секојдневен,aretes,обетки за жените,змеј,накит,орнаментика,ушите,кристал,обетки за жените,часовник,pendientes hombre,продажба,златни обетки,boucles d'oreille жените,обетки кристал,цвет,Манжетната обетки,студ,познатиот бренд за накит,sapphire накит,обетки прстени,уво клипови,жените обетки,cz дијамантски накит,пирсинг,рубин-накит,Виси обетки,обетки за жените,ohrringe,сребро обетки,pendientes осо,aros,жените обетки,boucle doreille,монистра,oorbellen за жените,cz дијамант,срцето,обетки накит,Виси обетки,обетки со камења,Pendientes Largos,обетки кристал,studs обетки,обетки studs,пеперутка,boucle d'oreille femme marque,Bijouterie,свадба,обетки за мажите,шарм,цвет обетки,уво ткаенината,Уво Пирсинг,обетки со камења,brinco pequeno,двојно обетки,срце,boucles d'oreilles,bezhuteriya,се зголеми златни обетки,обетки за девојки,двојно двострано earring,череп,off (исклучено) бела,aretes де mujer,Уво studs,Сребро обетки,обетки studs,накит,топка,мажите обетки,емајл обетки,животни,bizhyuteriya,обетки прстени,обетки бренд,обетки и накит,студ обетки,сребро обетки,joya rubi,цвеќиња,обетки во собата,панк обетки,мода,
Almei 40% попуст Мода White/Black Кристал Прстени за Жените Свадба CZ Циркон Циркони Евтин Накит за Вљубените Подарок Y022
Almei 40% попуст Мода White/Black Кристал Прстени за Жените Свадба CZ Циркон Циркони Евтин Накит за Вљубените Подарок Y022
Превозот
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.

Главните својства

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Almei
Површината Ширина:
4mm
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Прстен За Жена
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Функција:
прстен
Компатибилност:
прстен
Големина mm:
4mm
Тежина g:
3g
Пакување:
OPP вреќа и organza торба
моден прстени:
Накит женска прстени
Убава прстени:
свадба прстени
is_customized:
Yes

Избор на купувачот