.

.

Луксузна 925 Фунта Сребрен Ореол Свадба Прстени За Жените Круг Намали Shinning Sona Прстен Накит Ангажман Прстен Додатоци Подарок

Луксузна 925 Фунта Сребрен Ореол Свадба Прстени За Жените Круг Намали Shinning Sona Прстен Накит Ангажман Прстен

DEN 2915.00 DEN 4858.08

Износ
Во форма достапна за нарачката


100% Вистински производи за фотографија, Добар квалитет, Најдобра Услуга. Пакет Се Вклучени : 1 X Прстен
Свадба Sona Прстен
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ SONA СИМУЛИРАНИ ДИЈАМАНТСКИ НАКИТ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОЦЕСОТ ABEST НАКИТ ФЕР КЛИЕНТ ОСВРТИ
ЗА НАС
.
Најдобар Ангажман Прстен за Твоите Најдобри Љубов !!!!
ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-10 (Можете да оставите порака за она што големината сакате Главниот Diamond Материјал : Sona Дијамант Главниот Дијамант Големина : 9. Купат Повеќе, Повеќе попуст. Не лепат се Гарантира Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање.
Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга.5 mm(3 Карат) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : D-E Главниот Камен Боја : Јасно Бели Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Голем за да може да бесплатен превозот.modname=ckeditor Луксузни 925 Фунта Сребрен Ореол Свадба Прстени За Жените Круг Намали Shinning Sona Прстен Накит Ангажман Прстен Додатоци Подарок
Опис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени. Различни прст големина и различни центар камен големина може да обезбеди, задолжен додадете зависи промени.

Главните својства

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Површината Ширина:
9mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
TYR-175
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
AINUOSHI
Повод:
Годишнина
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Класичен
Функција:
Свадба Подарок Прстен
Дијамант Научно Име:
SONA NSCD Дијамант
Дијамант Јасност:
IF
Дијамант Боја Одделение:
D-E
Главната Дијамант Карат Тежина:
3 Карат за дело (9,5 mm), Круг Намали
Гаранција:
Целосно Како Брилијантен Како Минирани Дијаманти
квалитет:
Висок Квалитет бело злато позлатен никогаш Нема да Исчезнат Или да се Оцрни
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба,Роденден подарок
Поставување:
Солидна 925 Сребрен Во Најдобар Квалитет на Платина се Заврши за да се Спречи Оцрни
Печат:
PT950 Д3.00ct
is_customized:
Yes

Избор на купувачот