.

.

Страшно Multicolor Multigem Сребро Печат 925 Жени Прстен Големина 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R1399

Страшно Multicolor Multigem Сребро Печат 925 Жени Прстен Големина 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R1399

DEN 263.00 DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Multigem Главната Боја Multicolor Тежина 5.8 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1/20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Главните својства

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
16mm
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Партија
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
R1399
Бренд Име:
SilverWar
Главниот Камен:
Multigem
Главната боја:
multicolor
Метал:
925 Sterling Silver Шалче
Материјал:
Скапоцен камен
бесплатен подарок:
Убава Накит Торба
превозот време:
Еден Работен Ден
Земја на Производство:
Хонг Конг
Печат:
925
is_customized:
Yes

Избор на купувачот