.

.

JEXXI Булчински Свадба Додатоци 925 Фунта Сребрена Свадба Jewerly Целосна Кубни Циркони Прстен за Жените Мода Bijoux

JEXXI Булчински Свадба Додатоци 925 Фунта Сребрена Свадба Jewerly Целосна Кубни Циркони Прстен за Жените Мода

DEN 212.00 DEN 321.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


JEXXI Булчински Свадба Додатоци 925 Фунта Сребрена Свадба Jewerly Целосна Кубни Циркони Прстен за
Жените Мода Bijoux
Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Главните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R80000
Компатибилност:
n
Функција:
n

Избор на купувачот