.

.

AINUOSHI Луксузни 6ct Голем Овален Топаз Прстен 925 Sterling Silver Вистински Небото Сино Природни Топаз Жените Накит Пеперутка Женски Прстен

AINUOSHI Луксузни 6ct Голем Овален Топаз Прстен 925 Sterling Silver Вистински Небото Сино Природни Топаз Жените

DEN 1384.00 DEN 2306.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

modname=ckeditor Производство Детали : Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-10(Можете да оставите порака за она што големината сакате) Материјал : 925 Sterling Silver Главниот Камен Големина : 10x14mm(6 Carat) Главни Diamond Материјал : Природно Светло Сини Топаз Главниот Дијамант Тежина : 6 Carats Страна Diamond Материјал : ААА+ Кубни Циркон i (Висок Квалитет Сјај Циркони, не се нормални CZ) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : D-E Главниот Камен Боја : Светло Сина Главниот Камен Облик : Овална Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гаранција за Квалитет Пакет се Вклучени : 1 X Прстен
Свадба Син
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ABEST НАКИТ ФЕР КЛИЕНТ ОСВРТИ
ЗА НАС

Главните својства

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Главниот Камен:
топаз
CertificateType:
CNAS
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
овална
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
Сертификат Број:
NS52451256622
Бренд Име:
AINUOSHI
Број На Модел На:
AAC003
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Прстени Тип:
925 Sterling Silver Природни Топаз Прстен
Стил:
Дама Мода 925 Фунта Сребрен Прстен
Главниот камен тип :
Природно Светло Сини Топаз
Главниот Камен Во Облик На:
Голем Овален Облик
Главниот Камен Големина:
10x14mm (6 Карат)
прстен дизајн:
Луксузна Пеперутка Голема Топаз Прстен
Пол:
Жените Дама Љубовник Ветување Прстен Бенд
квалитет:
Врвен Квалитет 925 Фунта Сребро Со Злато позлатен никогаш Нема да Избледи
Occassion:
Ангажирање Свадба Годишнината Роденден
Се прилагодите:
Yes

Избор на купувачот