.

.

2017 Мода Жените Топла Уникатен Легура Прстен Постави Панк Златна Боја Зглоб Прстени за Жените Прст Прстен 6 КОМПЈУТЕРИ/Set Најдобро Продаваните

2017 Мода Жените Топла Уникатен Легура Прстен Постави Панк Златна Боја Зглоб Прстени за Жените Прст Прстен 6

DEN 56.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди.
Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. можете да оставите порака за да побарате од нас, ние ќе ви одговори во време
Производот Се Покаже :
Како Различни Компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите. Цел
Сите земји, ние ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Нема детали за следење следење на рекорди)
Нарачката> = 5 ДОЛАРИ
Сите Земји, ние ќе брод парцела од Кина Пост Воздух Пошта 3. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
Ние Брод од Mondy до сабота, со исклучок на празници.Превозот време за време на сезона(Божиќ,Кинески New Year итн) може да биде подолго од вообичаеното време.Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Ние ќе го цениме тоа многу. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Стандард на Услуги е Кина Пост Воздухопловната или Хонгконг Пост Воздухопловната.

Главните својства

Прстен Големина:
7
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Бренд Име:
LIVA GIEL
Број На Модел На:
жените прстени
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
ios
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените Девојка
Материјал:
Легура
Тежина (g):
20-25 g
боја:
Злато Сребро.
Пакет:
Поединечно спакувана
квалитет:
Добар квалитет
Occassion:
Клуб Партија Ангажман Свадбена Прослава Подарок
Тип На Објект:
Прстени
Стил:
Класична Романтична Симпатична Рок Трендовски
Функција:
Едноставен, Елегантен Мода

Избор на купувачот