.

.

Брилијантен Неверојатно Голема Портокал Шампањ боја Камен Прстен Квадратен Црвениот Кристал, Отворајќи Поставување Розово Злато Боја на Жените Накит

Брилијантен Неверојатно Голема Портокал Шампањ боја Камен Прстен Квадратен Црвениот Кристал, Отворајќи Поставување

DEN 672.00 DEN 1017.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


Предмети се испраќаат од Кина преку Економски International shipping нормално,како што се Кина Пост Воздух Mail, тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена да повеќето земји
Но, понекогаш меѓународни испорака многу зависи од локацијата,царински давачки и други фактори, времето за испорака е проценет и не може да биде 100% загарантирано, тоа може да потрае и 20 дена.3 см
Големината на главниот камен : 1.
Ако не сте примени на вашиот предмет на време, или нешто не е во ред со вашиот предмет примена, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош
За превозот :
Ние ќе ја објавите на вашиот предмет во рок од 48 часа од добивањето на својата расчисти исплата (со исклучок на викенди и јавни празници). За подетални големината на објектот, ве молиме погледнете ги нашите опис.7 cm
18k злато обложено со пенливи Австрија кристали
Високо полиран алуминиум
Никел слободни & противалергиски
За предмети :
Ве молиме имајте во предвид дека многу од фотографиите може да биде зголемена за подобро гледање.
Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја може да биде малку поинаква од она што е на екранот, Заради осветлување ефект, се следи светлината & контрастот итн. па ве молиме да земете во вистинската точка што сте го добиле како стандард. Ве молиме ни e-mail пред превозот ако било друга адреса за испорака се задолжителни. Времето за испорака како што следува веројатно
продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја
За повратни информации :
Ние се стремиме да заработи ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации и ПЕТ STAR рејтинг од вас! Ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми ако трансакцијата не ги исполни вашите очекувања пред да замине вашите повратни информации и ѕвезди! Ние го цениме вашиот одлична комуникација и бизнис!.

Главните својства

Прстен Големина:
5.5, 6.5, 8, 9
Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
kavnar
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Број На Модел На:
311557-04606001
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
1.7 cm
Еколошки Стандарди:
Nicke Доведе Кадмиум Слободни

Избор на купувачот