.

.

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Labradorite Месечината Камен рачно изработени парична Казна Накит Мистериозен езеро Прстени за Жени

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Labradorite Месечината Камен рачно изработени парична Казна

DEN 1226.00 DEN 3830.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ве потсетува : Овој прстен е направен од природни камења, секој прстен е единствен со тоа е природна боја & шема, па може да имаат малку разлика од фотографијата, ве молиме да не го купите, ако не може да го прифати ова. Кликнете подолу фотографијата за да видите повеќе сродни производи од овој "Мистериозен езеро" Збирка

Главните својства

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Labradorite
Број На Модел На:
LFJD0082
Бренд Име:
Lotus Забава
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
CertificateType:
CCGTC
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Избор на купувачот