.

.

Mytys Мода Црна Микс Жолто Злато Бојата Ѕвони за Жени, Две Тон Трендовски Накит Партија Додаток Секој Ден погоден за носене R1913

Mytys Мода Црна Микс Жолто Злато Бојата Ѕвони за Жени, Две Тон Трендовски Накит Партија Додаток Секој Ден погоден

DEN 299.00 DEN 498.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


Mytys Мода Црна Микс Жолто Злато Бојата Ѕвони за Жените Трендовски Накит Партија Додаток Секој Ден погоден за носене R1913
Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации

Главните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MYTYS
Број На Модел На:
R1913
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Спиење Tracker
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен

Избор на купувачот