.

.

Широк 12mm 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Свадба Прстени За Жените парична Казна Накит Титаниум Челик Панк Прстени

Широк 12mm 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Свадба Прстени За Жените парична Казна Накит Титаниум Челик Панк

DEN 39.00 DEN 76.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакет
кој не обезбеди trackable следење на Број.
Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.
Материјал
316 L не ' Рѓосувачки челик ( слободен Никел и олово )
боја
Злато/Сребрена/Црна
големина
НИ големина 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Широк
12.0 mm широк
Висок квалитет 316 L не ' Рѓосувачки Челик

Главните својства

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Површината Ширина:
12mm
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
JR2237
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс

Избор на купувачот