.

.

бесплатен превозот 8мм сина карбонски влакна златна боја змеј свадба прстени за мажи 316L не ' Рѓосувачки Челик жените трговија на големо

бесплатен превозот 8мм сина карбонски влакна златна боја змеј свадба прстени за мажи 316L не ' Рѓосувачки Челик

DEN 81.00 DEN 95.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

2 mm
Производи :
Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !
Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .2 mm големина 7 =Внатре дијаметар 17mm= обемот 53.5 mm големина 9 =Внатре дијаметар 19mm= обемот 59.6 mm големина 10 =Внатре дијаметар 20mm= обемот 62.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!
1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број). Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Ако навистина не го сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад до мене во рок од 7 дена, но стоката мора да се добри, не се користат и не се човек-направени штети, и ќе треба да ги сноси сите превозот цена .3 mm size 8 =Внатре дијаметар 18mm= обемот 56. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата .ние ќе брод на цел еден по еден по 25 февруари.
2,Ред
3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.ние прифаќаме нарачки во празници.
големина 5 =Внатре пречник од 15mm= обемот 47mm големина 6 =Внатре дијаметар 16mm= обемот 50.
Политика На Враќање :
Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прво и ние може да се преговара за тоа.
Вашето задоволство,нашите извршување!!
.

Главните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Monla
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
R1603
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Површината Ширина:
8мм
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes

Избор на купувачот