.

.

Паднати Листови Прстени Mens Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Панк Готски Прстени за Човекот

Паднати Листови Прстени Mens Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Панк Готски Прстени за Човекот

DEN 152.00 DEN 220.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


MOQ 1pcs Големина 7#/8#/9#/10#/11#12# Тежина 13g Ширина 16mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени
Големина во U. S. Стандард
Мерење
Обемот(mm)
Дијаметар(mm)
6
51.8
16.5
7
54.4
17.3
8
56.9
18.1
9
59.5
18.9
За Вашиот Референца

Главните својства

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
VQYSKO
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CA2358
Повод:
Партија
Функција:
Расположение Tracker
Површината Ширина:
16mm
Материјал:
Метал
Стил:
Панк
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
13g

Избор на купувачот