.

.

Бесплатен превозот@@@@@ ААА+W Вистински црниот Турмалин Сребро ААА Одделение големина 7#8#9#

Бесплатен превозот@@@@@ ААА+W Вистински црниот Турмалин Сребро ААА Одделение големина 789

DEN 383.00 DEN 479.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

да повеќето земји во Европа.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена).Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. но, ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме mail на нас. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко.
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Добредојдовте на мало и големо!
Најниска цена! Врвен квалитет!
Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;
Превозот
1. Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со кредитна картичка и Western union различни плаќања. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).

Главните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
сребро позлатен
Број На Модел На:
AAAAA
Материјал:
бисер

Избор на купувачот