.

.

Uloveido Свадба Плоштадот Прстени за Жени, Девојки Црвен Камен корејски Мода 2017 Кристал Прстен Накит Anillo трговија на Големо 15% попуст Y137

Uloveido Свадба Плоштадот Прстени за Жени, Девојки Црвен Камен корејски Мода 2017 Кристал Прстен Накит Anillo

DEN 190.00 DEN 223.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.
О : Прво,ве молиме ни e-mail на слики за да 276598151(во)qq.
Uloveido 50% попуст Свадба Плоштадот Прстени за Жените Црвено CZ Дијамант корејски 2016 година Кристал Прстен Симулирани скапоцен камен Накит Anillo Y137
.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.
П : Како да се измери мојот прстен големина?
А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.
П : Дали ќе го прифати Pay-pal?
А : Жалам,Aliexpress donot работа со Pay-pal,ве молиме да ни испратите e-mail и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албум
Ве молиме оставете ни го вашето е-маил и ние ќе ви испратиме каталог на сите
2.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.Couplering,прстени за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphire-накит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,кристално прстен,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphire
Uloveido 50% попуст Свадба Плоштадот Прстени за Жените Црвено CZ Дијамант корејски 2016 година Кристал Прстен Симулирани скапоцен камен Накит Anillo Y137 Uloveido 50% попуст Свадба Плоштадот Прстени за Жените Црвено CZ Дијамант корејски 2016 година Кристал Прстен Симулирани скапоцен камен Накит Anillo Y137
Превозот
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.

Главните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Бар Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
прстен
Површината Ширина:
9mm
Бренд Име:
Uloveido
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
Пакување:
Секој во Polybag со Organza торба
Декларација Вредност:
$3 за избегнување данок(Може да се прилагоди)
време на испорака:
24 часа по вашата исплата
CZ Дијамантски Прстен:
прстени за жени
свадба прстени:
ангажирање прстен

Избор на купувачот