.

.

3 Компјутери /Set накит Злато-боја Оџакот Обичен Бенд Средината на Прстот Зглоб Прстен се Постави Посебна Прстени за жените Anillos Mujer KA0152

3 Компјутери /Set накит Злато-боја Оџакот Обичен Бенд Средината на Прстот Зглоб Прстен се Постави Посебна Прстени

DEN 419.00 DEN 460.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, прстени Материјал : еколошки бакарни легури , вистински злато позлатен Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 3 прстени, подарок кутија (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
СЛИКИ ПОКАЖУВААТ
Поврзани Производи за Прстени

Главните својства

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Злато-боја, Антички Злато Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Партија
Површината Ширина:
12mm
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
KA0152
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
dishana
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Прстените тип:
100% Сосема Нов моден прстени жени
Метал Тип:
18K Вистински Злато Позлатен и Вистински Platinum Позлатен
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Вкупната Тежина:
4.2 грама(приближно)
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка / најдобри пријатели
Облечен Повод:
Канцеларија / Shopping / Секојдневно Носење / Подарок / Партија / свадбена /Годишнината
Погодни За:
Дами И Девојки
is_customized:
Yes

Избор на купувачот