.

.

Трговија на големо 90pc/многу Црна АНГЛИСКИ ВЕДРИНА МОЛИТВА Крстот Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Прстени Мода Верски Накит Бесплатен Превозот

Трговија на големо 90pc/многу Црна АНГЛИСКИ ВЕДРИНА МОЛИТВА Крстот Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Прстени Мода

DEN 1679.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Обезбедување на вредност за пари.00, трае околу 3-12 работни дена да пристигнат.
Превозот :
1. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
За да се намалат трошоците за нашите купувачи, сите објекти ќе бидат означени како подарок и ниска вредност за да биде квалификуван за слободни даноци и давачки.
Answer : ___________________________ NOTE :
Сите фотографии, направени од мене.Ве молиме да користите "Додади во Кошничка",па вие само треба плати еден пати.Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Состојба : 100% сосема нов.
Сликата ја покажуваат само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред. Вашиот објект ќе биде професионално спакувана по внимателно инспекција.
Следење на Време : откако ќе го испратите на нашиот вашата стока, понекогаш систем за следење ажурирање информации полека , не грижете се, само се чека повеќе од неколку денови и да се провери.
но, ако за било која причина не сте задоволни со вашиот начин на купувачите,
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив.
Плаќање :
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Генерално,за 1-3 месеци во Јужна Америка,Средниот исток,Источна Евра.
Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail стандардната вредност подолу од US$120.

Главните својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
Прстени
Продажбата на моделот:
микс цел
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот