.

.

Трговија на големо 36pcs Микс Многу Животни Цвет Избрани Бебе Деца Девојка детски Цртан филм Прстени Со Прикаже Поле

Трговија на големо 36pcs Микс Многу Животни Цвет Избрани Бебе Деца Девојка детски Цртан филм Прстени Со Прикаже

DEN 288.00 DEN 443.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Главните својства

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
AX600-606
Пол:
Девојки
Метали Тип:
Пластични
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на купувачот