.

.

JewelryPalace Мода 2.15 кт Кубни ZirconiaS 3 Вечноста Бенд Прстени За Жените Чиста 925 Фунта Сребрен Прстен Мода Накит Newes

JewelryPalace Мода 2.15 кт Кубни ZirconiaS 3 Вечноста Бенд Прстени За Жените Чиста 925 Фунта Сребрен Прстен Мода

DEN 720.00 DEN 1106.88

Износ
Во форма достапна за нарачката


Пластовидно прстени се шик начин за да се создаде уникатен стил. Овој прекрасен сет на три бенд прстени карактеристики кубни циркони поставена во 925 фунта сребро. Ги носи поединечно, заедно, или магацинот ги со другата омилена прстени за екслузивно accessorizing.

Главните својства

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Бренд Име:
JewelryPalace
Број На Модел На:
AR858799
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
s925
Тип На Објект:
прстен
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
боја:
Бела
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачот