.

.

SINZRY НОВА изјава накит шарени Кубни циркони отворен крај прст прстени гроздобер претерани прстени за жени

SINZRY НОВА изјава накит шарени Кубни циркони отворен крај прст прстени гроздобер претерани прстени за жени

DEN 345.00 DEN 379.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ве молиме да користите шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден објект; бесплатен превозот за сите предмети од кина пост, кој трае околу 15-35days. за испорака; ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точен ; Вашите пари се обезбедени од страна на aliexpress сметка, ве молиме бидете потврда по стоки пристигна; Можеме да го прифатиме капка превозот на вашиот клиент адреса.
Состојба : brande-нова мода циркон прстени, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно Кубни Циркони Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Свадбена Ангажман Датира Предлог денот на Вљубените НИ ГОЛЕМИНА HK ГОЛЕМИНА на Периметар(mm) Дијаметар(mm) 5.5# 10# 50 16 6# 12# 52 16.5 6.5# 14# 53.5 17 7# 15# 55 17.5 8# 17# 56.5 18

Главните својства

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SINZRY
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
S2018010504
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
15.6 mm
Компатибилност:
Никој
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Производот:
цирконот прст прстен
is_customized:
Yes

Избор на купувачот