.

.

Вистински фотографии во парк нане зелена брза испорака пром фустани долг година илузија AB камења деколте

Вистински фотографии во парк нане зелена брза испорака пром фустани долг година илузија AB камења деколте

DEN 2592.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова мерење не е потребен за целосна наметки. Рамо
Рамо - Од работ на рамо приклучок, мерка низ назад кон иста точка на другото рамо.Вистински фотографии во парк нане зелена брза испорака пром фустани долг 2016 година илузија AB камења деколте
Боја Ch уметност
Големина На Табелата
Забелешка : Повеќето девојки ќе треба мало alternations.
"Шупливи" значи "дупка" во основата на вратот. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека фустанот е направен за да се стандардна големина или прилагодено на мерки кои ќе се наведени.Ако сте bewteen големини,ние ви препорачуваме да одат со поголема големина и се облекуваат да се измени за да се постигне совршено се вклопуваат.
Сите мерења преземање без чевли . Шупливи до Подот
Ова е должина од вашиот шупливи ( на шупливи само под вратот ) на вашиот потпетици. Вашите раце треба да биде релаксирана, долу во вашиот страни. Вашите раце треба да биде релаксирана, долу во вашиот страни.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.Локално се прилагоди лесно може да го промените вашиот фустан. Armseye
Мерка од врвот на рамо, долу на предната страна на рамото, под рака јама, и до задниот дел на рамото. Секој dresss страница ќе се прикаже на околу прилагоди времето се пресметува врз основа на овие фактори. (Земе лента од предните, со гола нога ).
Поништување На Политика
Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Шупливи до Подот
Шупливи до Подот - Ова е должината од вашиот шупливи ( на шупливи само под вратот ) на вашиот потпетици. Арм Должина
Арм Должина - Мерка од рамото точка на зглобовите. (Земе лента од предните, со гола нога ). За да се обезбеди да го добиете вашиот фустан на време, ве молиме да се одржи вашата цел колку што е можно порано, за да се избегне пролонгирана прилагоди за време на шпицот на туристичката сезона.

Главните својства

боја:
Црна, Сина, Боја На Слонова Коска, Каки, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
DH9825
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Pleat,Beading,Црисс-Крстот,Ruched,Sashes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
CloverBridal
Воз:
Капелата Воз
Материјал:
Полиестер
Деколте:
Лажичка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
No
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни

Избор на купувачот