.

.

2 парчиња 40x40x40x40mm K9 Оптичко Стакло Equilateral Тројно Триаголен Призма За Оптички Експеримент

2 парчиња 40x40x40x40mm K9 Оптичко Стакло Equilateral Тројно Триаголен Призма За Оптички Експеримент

DEN 1623.00 DEN 1727.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
Објекти на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиваат во рамките на 10-35 работни дена. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.
Ако не се плати на време, ние може да не ветуваат ние ќе го задржи на објектот ќе понудата на залиха во секое време. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
Ние се грижиме за нашите редовни клиенти, а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена или повеќе.
Можете да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас. Пон-Петок
8 : 30 A.
2 парчиња 40x40x40x40mm K9 Оптичко Стакло Equilateral Тројно Триаголен Призма За Оптички Експеримент
Спецификација
K9 Оптичко Стакло Equilateral Тројно Триаголен Призма
Материјал : K9 Оптичко Стакло
Големина : 40x40x40x40mm
Производи Екранот
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука и сите поголеми creditcards прифатени од страна Alipay.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.

Главните својства

Димензија Толеранција:
unknow
Материјал:
k9 оптичко стакло
Агол Толеранција:
Equilateral Тројно Триаголен Призма
Рамност:
Equilateral Тројно Триаголен Призма
Обликот:
триаголник
Број На Модел На:
Equilateral Тројно Триаголен Призма
Површина Квалитет:
unknow

Избор на купувачот