.

.

Чиста 999 24K Жолто Злато Pendant / 3D Благослови Сакала Ангел Хривнија Pendant/ 1-2g

Чиста 999 24K Жолто Злато Pendant / 3D Благослови Сакала Ангел Хривнија Pendant/ 1-2g

DEN 4800.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Информации за производот
24 K Жолто Злато
За 1-2ram
999 злато
ЈИ NUO WAN ЏИН
Коментар
Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 2-3 дена, откако ќе ја добиете вашата цел.(таму можеби 0.2 грам тежина разлика) Превозот :
*Ние ќе брод Со Емс Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек Враќање :
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од 14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
yangshengda
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
H8854
Метали Тип:
24K Жолто злато

Избор на купувачот